Investiční zlatá mince Buffalo proof 1 Oz-2019

 
  • 1 z 3
 

Zlatá investiční mince American Buffalo o váze 31,10g je jednou z  nejvyhledávanějších investičních mincí  a je ozdobou každé investiční kolekce. Mince je překrásně zpracována  a veškerá provedení proof  různých ročníků jsou  dodávána v luxisní etuji s certifikátem. Etuje je v provedení luxusní dřevěné krabičky obsahující minci v plastové kapsli a certifikát. 

Dostupnost na objednávku 10 dnů
Můžeme doručit do
18.6.2020
55 314 Kč    
Kód produktu GOLD-BUFALLO-PROOF2019
Značka United States Mint
Kategorie Moderní numismatika
 

Investiční zlato- zlatá mince American Buffalo-proof 2019

Zlatá investiční mince American Buffalo o váze 31,10g je jednou z  nejvyhledávanějších investičních mincí  a je ozdobou každé investiční kolekce. Mince je překrásně zpracována  a veškerá provedení proof  různých ročníků jsou  dodávána v luxisní etuji s certifikátem. Etuje je v provedení luxusní dřevěné krabičky obsahující minci v plastové kapsli a certifikát.  Mince v provedení proof je vydána u příležitosti uvedení amerického Buffala na trh, aby se stal jednou z nejvyhledávanějších investičních mincí. Uvedená cena platí pro ročníky proof dle našeho výběru. Na žádost zajiš|ťujeme  různé ročníky , kde jsou ceny vyšší.  Motiv bizona je převzat z populárního nikláku 1913, který nese portrét populárného bizona (jménem Black Diamond) ze zoo v Centrálním parku v New Yorku.

váha 1 Oz
ryzost: 999,9/1000 Au
rozměr:
výkupní cena: 40672 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Internetový obchod www.zi-numismatika.cz  ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací zde.