PES

Zlaté a stříbrné investiční mince, cihly s motivem čínského lunárního PSA v designu světových mincoven.

Nejprodávanější

Investiční zlat slitek PAMP Rok psa 2018 5g
 
13 001 Kč
Investiční zlatý slitek PAMP Rok psa 2018 1 Oz
 
63 636 Kč
3 položek celkem
Investiční zlat slitek PAMP Rok psa 2018 5g
13 001 Kč

Investiční zlatá cihla PAMP Rok psa 2018 5g

Kód: GOLD-5G-DOG-PAMP
Investiční zlatý slitek PAMP Rok psa 2018 1 Oz
63 636 Kč

Investiční zlatá cihla PAMP Rok psa 2018 1 Oz

Kód: GOLD-PAMP-DOG-1OZ
Investiční zlatá mince lunární rok Psa 2018- British Royal Mint 1 Oz
63 747 Kč

Investiční zlatá mince lunární rok Psa 2018- British Royal Mint, váha 1 Oz. Britská mincovna The...

Kód: GOLD-PES-2018-1-OZ-UK

Čínský lunární kalendář - ROK PSA

Pes je uzavřený, bdělý, k neznámým a novým lidem vrcholně nedůvěřivý. Je krajně tvrdohlavý. Má sklon utápět se ve zcela nedůležitých věcech a drobnostech. Je tak trochu blázen, ale jeho dobrý čich a kritický duch ho chrání před nejhorším.

Povrchně pozorován, jeví se Pes chladnokrevným, ale tento dojem většinou klame. Je jenom velmi nejistý a bez ustání pochybuje o vlastních pocitech i pocitech ostatních. Přes tyto vady má Pes skutečně nejušlechtilejší vlastnosti lidské povahy. Je loajální, věrný, čestný, poctivý a vědom si svých povinností. Jako přítel je absolutně spolehlivý.

Ve společnosti se pohybuje a vyjadřuje většinou nemotorně, vypráví banality. Zřídka kdy se skutečně zalíbí, ale je inteligentní a pozorný posluchač, čímž získává oblibu přátel. Dělá vše pro druhé, svou obětavostí, která jde až do sebezapření a často se sám poškozuje na úkor druhých.

Pes nevisí na penězích, je pokorný a velkorysý, materiální výhody ho nezajímají a snadno se jich zříká ve prospěch druhých. Pes, ať si zvolí jakékoliv povolání, věnuje se mu s idealismem a veškerou svou energií. Také v lásce je Pes otevřený, silný a zejména čestný. Má s ní ale velké problémy.