Mimořádná situace - prosím čtěte

Vážení klienti,

díky současné situaci, kdy šíření viru způsobilo paniku na trzích musíme i my přijímat stále nová opatření.

Investoři jako Vy se po celém světě  vrhli na investiční produkty z drahých kovů a ty jsou okamžitě vyprodávány. Díky  obrovské poptávce mizí v průběhu dne ze skladů produkty, které již často nelze pro Vás dokupovat.

Investiční stříbro ve fyzickém stavu již u distrobutorů došlo, je vyprodáno! Museli jsme tedy uzavřít veškeré pozice u invetičního stříbra.

Protože šíře naší nabídky, kterou jsme měli vybudovánu v době před touto krizí je velmi široká, nestačíme stahovat produkty, které již nelze doobjednávat. Toto se často děje až ve chvíli objednávky.

Zároveň došlo k situaci, že se oddělila cena papírového kovu od kovu fyzického. Proto vždy vyčkejte na potvrzení objednávky se zálohovou fakturou. To bude znamenat, že Vaše objednávka je takto přijata a produkt je pro Vás nakoupen. V případech, kdy se cena objednaného produktu výrazně změnila vůči naší internetové ceně,  budete ihned vyrozuměni a dostanete informaci o ceně nové. Poté se rozhodnete, jestli objednávku potvrdíte či nikoliv. Zároveň požádáme o větší trpělivost při dodávkách. Dodací doba produktů, které nejsou skladem a cestují k nám skutečně z distribucí celého světa se díky bezpečnostním opatřením, nejen na hranicích, prodlužuje nad běžné termíny.

O změnách v situaci a zásobování Vás budeme průběžně informovat. Děkujeme za Vaši spolupráci, důvěru, pochopení a přejeme v této době zejména pevné zdraví!