Mimořádná situace - prosím čtěte

Vážení klienti,

díky současné situaci, kdy šíření viru způsobilo paniku na trzích musíme i my přijímat stále nová opatření.

Investoři jako Vy se po celém světě  vrhli na investiční produkty z drahých kovů a ty jsou okamžitě vyprodávány. Díky  obrovské poptávce mizí v průběhu dne ze skladů produkty, které již často nelze pro Vás dokupovat.

Investiční stříbro ve fyzickém stavu již u distrobutorů došlo, je vyprodáno! Museli jsme tedy uzavřít veškeré pozice u invetičního stříbra.

Protože šíře naší nabídky, kterou jsme měli vybudovánu v době před touto krizí je velmi široká, nestačíme stahovat produkty, které již nelze doobjednávat. Toto se často děje až ve chvíli objednávky.

Zároveň došlo k situaci, že se oddělila cena papírového kovu od kovu fyzického. Proto vždy vyčkejte na potvrzení objednávky se zálohovou fakturou. To bude znamenat, že Vaše objednávka je takto přijata a produkt je pro Vás nakoupen. V případech, kdy se cena objednaného produktu výrazně změnila vůči naší internetové ceně,  budete ihned vyrozuměni a dostanete informaci o ceně nové. Poté se rozhodnete, jestli objednávku potvrdíte či nikoliv. Zároveň požádáme o větší trpělivost při dodávkách. Dodací doba produktů, které nejsou skladem a cestují k nám skutečně z distribucí celého světa se díky bezpečnostním opatřením, nejen na hranicích, prodlužuje nad běžné termíny.

O změnách v situaci a zásobování Vás budeme průběžně informovat. Děkujeme za Vaši spolupráci, důvěru, pochopení a přejeme v této době zejména pevné zdraví!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení