Investiční zlatá mince Kanadský Maple Leaf 1 Oz-40.výročí 2019

 
  • 1 z 3
 

Investiční zlatá mince Kanadský Maple Leaf 1 Oz-40.výročí mince.

Kanadský Maple Leaf je světovou investiční mincí, uznávanou pro svou ryzost, zpracování a krásu.Letošní rok je výročním 40. rokem této mince a je vydána tato krásná výroční varianta.

Dostupnost na objednávku do 7 dnů
Můžeme doručit do
19.12.2019
36 435 Kč    
Kód produktu GOLD-MAPLE-1OZ-40-AN
Značka Royal Canadian Mint
Kategorie 1 Oz
 

Investiční zlato-Investiční zlatá mince Maple Leaf 40. výročí mince

Kanadský Maple Leaf je světovou investiční mincí, uznávanou pro svou ryzost, zpracování a krásu. Poprvé byl vyražen v roce 1979 jako ryzí, 24 karátová alternativa k jihoafrickému Kruger randu, jež byl jedinou mincí o hmotnosti trojské unce v té době. Zlatý Maple Leaf se stal standardem kvality, podle kterého jsou měřeny veškeré ostatní investiční zlaté mince. Kanadské zlaté mince Maple Leaf jsou známé a respektované po celém světě díky své jednoznačné úrpvni kvality, která je garantována Kanadskou královskou mincovnou (the Royal Canadian Mint). Letošní rok je výročním 40. rokem této mince a je vydána tato krásná výroční varianta.

Podobné produkty

váha 1 Oz
ryzost: 999,9/1000 Au
rozměr:
výkupní cena: 33031 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Internetový obchod www.zi-numismatika.cz  ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací zde.